Yhteystiedot

Toiminnanjohtaja / Manager
Tapio Laine
tapio.laine@ctof.fi
+358 (0) 400 253813

Postiosoite / Mailing address
Kirjokiventie 1 A 7, 00430 Helsinki, Finland

Tiedottaja / For Media Inquiries
Virpi Kulomaa
virpi@viestintavalkea.fi
+358 40 5928752

Käyntiosoite / Visiting address
Leijonanranta
CTOF Campus
Vuorilahdentie 5
00870 Helsinki

Joukkueen johtaja / Team Leader
Katja Tuomainen
katja.tuomainen@yahoo.com
+358 41 3669108

Puheenjohtaja / Chairman
Ulla Liukkonen
ulla.liukkonen@ullaliukkonen.fi
+358 (0) 50 3529006

Varapuheenjohtaja / Vice-Chairman
Jarmo Huuhtanen
jarmo.huuhtanen@electroluxprofessional.com
+358 400 501 073

Sihteeri / Secretary
Markku Ojala
markku.ojala@chefs.fi
+358407712817